Zrób domową miksturę ze śliwek. Oczyści jelita i narządy wewnętrzne z tłuszczu

Piękny i zgrabny wygląd to nie tylko dbanie o siebie na zewnątrz. To przede wszystkim dbanie o narządy wewnętrzne. Mowa tu w szczególności o wątrobie, żołądku i jelitach. Jeżeli chcesz prezentować się jak milion dolarów i uniknąć wielu niebezpiecznych chorób, przeczytaj ten artykuł do końca, a dowiesz się jak tego dokonać.

Nawet szczupłe osoby mogą mieć problem z odkładaniem się tłuszczu w narządach wewnętrznych

A to tylko pogarsza stan skóry, podnosi ciśnienie i cholesterol, a także obniża sprawność nerek, zwiększa ryzyko cukrzycy i o zgrozo… obniża wydajność wszystkich narządów.

Co więcej, w jelitach zbierają się zalegające złogi

To przez to nie możesz dopiąć spodni w pasie. Co gorsza, oznacza to, że masz zaburzoną równowagę bakteryjną jelit.

Post udostępniony przez @ag.s.ka

Jeżeli nie chcesz mieć tego wszystkiego, co wymienione wyżej, poznaj skuteczny przepis!

To mikstura, która zmniejszy złogi w jelitach i doładuje Twój organizm w minerały i witaminy. Ponadto po wypiciu nastąpi detoksykacja wątroby, szybsze spalanie tłuszczu, wzmocnienie kości i ulga w… zaparciach.

Przygotuj:

#1 Suszone śliwki

#2 Wrzątek

Umieść przekrojone na pół oraz umyte śliwki w słoiku. Zagotowaną wodą zalej śliwki w słoiku tak, by woda je całkowicie przykryła. Następnie poczekaj aż woda ostygnie i zakręć słoik. Zostaw słoik w lodówce na 48h. Po tym czasie zmiksuj miksturę na gładką masę.

Zaleca się picie 200 ml mikstury każdego dnia na czczo!

Jestem pewna, że po kilku dniach poczujesz znaczną ulgę

A może masz inny przepis na te dolegliwości, którym chciałbyś się podzielić w komentarzach na Facebooku? Jeżeli tak – śmiało!

Źródło: kobieceinspiracje.pl | Fotografie: www.Instagram.com | Miniatura wpisu: google.com