Kategorie CiałoTwarzUrodaWłosyZdrowie

10 znanych kobiet, które są najlepszym dowodem na to, że wiek to tylko liczba

„Wiek to tylko liczba” – z pewnością każdy z Was słyszał to powiedzenie. I choć każdy ma do tej kwestii odmienne podejście, jedno jest pewne. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy „zachować młodość i zdrowie na dłużej”.

Medytacja, joga, aktywność fizyczna czy dieta to kilka z najczęściej wymienianych czynników, które mają wpływ na to, jak zdrowi jesteśmy, jak się czujemy i wyglądamy. Są na tym świecie bowiem osoby, dla których czas jakby się zatrzymał. Mimo upływu lat wciąż wyglądają zjawiskowo i czują się świetnie.

Oto lista 10 znanych kobiet, które są najlepszym dowodem na to, że wiek to tylko liczba. Udało im się zatrzymać czas?

#1 Vera Wang, 70 lat

Nasz numer jeden to istny fenomen na tej liście. Amerykańska projektantka mody pod koniec czerwca skończy… 71 lat! To niewiarygodne, jak w tym wieku wygląda (po prostu wciąż nie możemy w to uwierzyć). Ile lat byście jej dali?

Instagram 

#2 Iman, 64 lata

Somalijska modelka i aktorka, prywatnie żona zmarłego Davida Bowie, Imana, wciąż wygląda oszałamiająco, choć ma już 64 lata! Imana jest odnoszącą sukcesy bizneswoman, kochającą matką i piękną kobietą, która mimo swojego wieku nie może się odpędzić od codziennych spojrzeń mężczyzn.

Instagram 

#3 Halle Berry, 53 lata

Nagrodzona Oscarem aktorka najwyraźniej zna przepis na eliksir młodości. Ona po prostu z wiekiem staje się coraz młodsza! W rzeczywistości stoi natomiast za tym zdrowa dieta i hektolitry wylanego na treningach potu, a przynajmniej wiele na to wskazuje. Prawda, że wygląda rewelacyjnie?

Instagram 

#4 Courteney Cox, 56 lat

Choć minęło już 26 lat odkąd świat po raz pierwszy usłyszał o kultowym serialu pt. „Friends”, jedna z głównych bohaterek, Monica, grana przez Courteney Cox wciąż wygląda rewelacyjnie. Tylko spójrzcie…

Instagram 

#5 Salma Hayek, 53 lata

Niedawno Salma Hayek opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu. Zdjęcie zyskało setki tysięcy polubień. Nie obyło się również bez komentarzy, w których słów podziwiających naturalny wygląd gwiazdy nie było końca. W końcu nie każdy wygląda 15-20 lat młodziej, niż wskazuje na to faktyczny wiek.

Instagram

#6 Jennifer Lopez, 50 lat

Tej pozycji nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu, choć ciężko uwierzyć, że Jennifer Lopez skończyła już 50 lat. Piosenkarka i aktorka regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania ze swoich treningów. Jak widać dobry trening popłaca! Poniżej jedno z ostatnich zdjęć dodanych na Instagramie gwiazdy.

Instagram

#7 Yolanda Hadid, 56 lat

Matka trójki dzieci, Gigi Hadid, Belli Hadid i Anwar Hadid, to była modelka, która wciąż oszałamia swoją urodą. Teraz już wiadomo po kim trzy piękne dziewczyny odziedziczyły swoją urodę.

wiek to tylko liczba
Instagram

#8 Heidi Klum, 47 lat

Matka czwórki dzieci i była modelka wciąż oczarowuje swoją gracją, elegancją i urodą w nie mniejszym stopniu niż robiła to jeszcze 20 lat temu.

10 znanych kobiet, które są najlepszym dowodem na to, że wiek to tylko liczba
Instagram 

#9 Cindy Crawford, 54 lata

Podobnie jak jeszcze 20 lat temu, Cindy wciąż zdobywa serca milionów ludzi na całym świecie. Wciąż wygląda zjawiskowo!

Instagram 

#10 Christie Brinkley, 66 lat

Była amerykańska modelka, aktorka i bizneswoman skończyła w tym roku 66 lat, choć z ten wiek zupełnie nie oddaje jej urody. Kto wie, być może sekret tkwi w jej pięknym uśmiechu, który tak często gości na twarzy Christie.

Instagram
Źródła: brightside.me
Fotografie: Instagram