Kategorie UrodaZdrowie

Sekret długowieczności zdradza 88-letnia modelka. „Ogólnie, nadal prowadzę pełne życie seksualne”

Sekret długowieczności, kult młodości… Mówi się, że kto jest młody ten jest piękny. Jednak nie zawsze jest to prawdą. Jeżeli jesteś w wieku, który nie jest najbardziej pożądanym, poznaj osobę, która zrobiła z niego atut i co więcej… Wyglądu mogą pozazdrościć Jej same nastolatki!

Co więcej nie tylko o wyglądzie mowa. Jej zdrowie buduje we mnie motywacje, że dbanie o siebie popłaca!

Carmen Dell’Orefice, bo o niej mowa, rozpoczęła karierę pod koniec II wojny światowej! Mimo swoich 88 lat, nadal pracuje w dziedzinie mody i zarabia znacznie więcej niż Jej młodsze koleżanki.

Sekret długowieczności –W czerwcu ta wspaniała kobieta świętowała swoje urodziny. I przy tej okazji udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że nie tylko ma ogromną pasję do jedzenia, lecz także na seks. Powiedziała, że ​​nawet w jej podeszłym wiek Jej w tym nie przeszkadza.

„Prawdopodobnie dlatego, że gorąca krew płynie w moich żyłach” – śmieje się Carmen. Urodziła się w Nowym Jorku. Jej ojciec pochodził z Włoch, a matka – „z Węgier, z południowym temperamentem.”

„Ogólnie, nadal prowadzę pełne życie seksualne, dlaczego mam to porzucić?” 

„Wiem jak się podobać. Romantyczna miłość? To mi nie wystarczy, byłam przyzwyczajona do życia na pełnych obrotach” – powiedziała.

„W seksie jestem tym samym smakoszem, co w jedzeniu!.” A tak przy okazji, o jedzeniu… Modelka nigdy nie była na restrykcyjnej diecie, a piękną sylwetkę ma dzięki dobremu metabolizmowi.

„I podoba mi się to, ponieważ nie muszę liczyć kalorii. Cieszę się, że nie muszę się martwić o swoją sylwetkę, mam świetny metabolizm.”

5 ciekawych faktów o Carmen i Jej sekret długowieczności

  1. Zdobyła w Księdze Rekordów Guinnessa wpis za najdłuższą karierę w modelingu. Pod kątem zdrowia i wyglądu można brać z Niej przykład!
  2. Zwykle kobiety starają się ukryć wpływ lat na ich wygląd, ale w przypadku Carmen wszystko toczy się naturalnie. Nie stawała się młoda i nie ukrywała swojego wieku za pomocą naturalnych odcieni włosów, ale całkowicie je wybielała i odtąd srebrna korona włosów stała się jej znakiem rozpoznawczym.
  3. Carmen jest autorką książki „Staying Beautiful: Beauty Secrets and Attitudes, których nauczyłam się przez 40 lat pracy jako modelka”
  4. Wyszła za mąż trzy razy. Pod koniec lat 80 prezenter telewizyjny David Susskind złożył czwartą ofertę małżeńską, ale w 1987 r. zmarł na atak serca.
  5. Salvador Dali nazwał kiedyś Carmen swoją muzą.

Carmen urodziła się w 1931 roku. Sekret jej piękna jest prosty…

Lubi dużo spać i pływać i nie ukrywa swojej głównej „tajemnicy”: „Oczywiście, od czasu do czasu uciekam się do pomocy chirurgów plastycznych. Tu i tam zawsze jest coś do naprawienia. ”

A pewnego dnia zapytana przez dziennikarza, który nie wahał się zapytać, jak chciałaby umrzeć, urodziwa modelka odpowiedziała: „W butach na wysokich obcasach”.

Ta kobieta dowodzi tylko, że można pięknie się zestarzeć i być zdrowym człowiekiem do końca. Bierzmy z Niej przykład!

Źródło: fithacker.ru | Fotografie: www.Instagram.com | Miniatura wpisu: instagram.com instagram.com