Kategorie Zdrowie

Wszyscy kojarzą Pałubskiego z kabaretu. Niewiele osób wie, że pod koniec roku walczył z rakiem

Panowie, czy badacie swoje jądra? Jestem przekonana, że wielu z Was o tym zapomina lub nawet nie ma wyrobionego nawyku dbania o siebie. Jednak jak się okazuje, nieszczęście może spać w każdej chwili o czym przypomina doskonale znany wszystkim komik Michał Pałubski.

Wszyscy kojarzą Pałubskiego z kabaretu. Niewiele osób wie, że pod koniec roku walczył z rakiem
google.com

W grudniu opublikował wpis na swoim Facebooku, który przedstawiał zdjęcie z pobrania krwi

Następnie dołączył kolejne, już ze szpitalnej sali. W Nowym Roku Pałubski przyznał, że jego leczenie związane jest z rakiem jądra.

Właśnie dlatego apeluje do mężczyzn, by nie zapominali się badać

Jesteśmy przyzwyczajeni, że o samobadaniu przypomina się kobietom, ale niemal nie słyszy się o zdrowotnych apelach w kierunku mężczyzn.

Pałubski dostał diagnozę, że ma guza jądra, ale obecnie jest już po szczęśliwej operacji

I apeluje do mężczyzn: „I tu pytanie do panów? Czemu olewacie samobadanie? A gdy już coś wyczujecie próbujecie to zlekceważyć? Czemu guz mózgu jest poważny, a guz ulubionego organu każdego faceta już nie??? Umiera się na to tak samo!!!”

Po czym dodaje: „I szczerze, co się stanie jak Wam wytną jajo? Stajecie się mniej męscy? Kto jest mniej męski: Facet z jednym jajem, czy jego zwłoki? Dlatego badajcie się i leczcie!!!”

W pełni Go popieram i życzę pełnego powrotu do zdrowia, a wszystkim, zarówno kobietom jak i mężczyznom przypominam, że należy na pierwszym miejscu stawiać swoje zdrowie. Zawsze!

Źródło: wykop.pl | Fotografie: www.Facebook.com | Miniatura wpisu: google.com Facebook.com