Kategorie Zdrowie

Naturalny olejek z dzikiej róży naprawi Twoją cerę. Pozbędzie się trądziku, blizn i przebarwień

Czy próbowałeś kiedykolwiek olejek z dzikiej róży? Jeżeli nie, jest duże prawdopodobieństwo, że zmienisz zdanie.

Olej z dzikiej róży pochodzi z krzewu różanego i jest tłoczony z owoców i nasion rośliny. Olej ten jest pełen witamin, niezbędnych kwasów tłuszczowych i fenoli, które mają właściwości przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze

Nie bez powodu Kate Middleton używa oleju z dzikiej róży, aby uzyskać skórę bez skazy. Miranda Kerr mówi, że ten olej jest świetny, jeśli chodzi o zapobieganie wiekowi.

Musi być w tym prawda, bo patrząc na poniższe metamorfozy nie da się nie zauważyć różnicy

Poznaj aż 7 korzyści z oleju dzikiej róży, które z pewnością zainspirują Cię do spróbowania tej cudownej mikstury!

#1 Pokonuje blizny

Ze względu na witaminy A, B i C, olej z dzikiej róży ma działanie przeciwzapalne, regenerujące i przeciwdrobnoustrojowe. Dlatego może być stosowany do zmniejszenia blizn, oparzeń i trądziku. Aby poprawić wydajność tego oleju, nałóż go na uszkodzoną powierzchnię czystymi palcami.

#2 Olej z dzikiej róży ma właściwości przeciwzmarszczkowe

Olej zawiera tokoferol i karoten, które stymulują syntezę kolagenu, naturalnego białka, które wspiera elastyczność skóry. W ten sposób olej spowalnia powstawanie zmarszczek i działa zmiękczająco. Dzięki zawartości witaminy C pomaga zwiększyć przepływ krwi i poprawia odżywianie komórek skóry.

#3 Olej z dzikiej róży nawilża skórę

Olej z dzikiej róży usuwa suchość naskórka. Zawiera kwasy tłuszczowe, chroni skórę przed zewnętrznymi negatywnymi skutkami i zatrzymuje wilgoć w komórkach skóry. Ze względu na obecność witamin z grupy B, ten olej również nawilża skórę. Aby nawilżyć suchą i dojrzałą skórę i dodać jej składniki odżywcze, możesz codziennie nakładać olej z dzikiej róży w czystej postaci lub razem z kremem nawilżającym.

#4 Olej z dzikiej róży złuszcza skórę

Możesz nawet użyć tego oleju do mycia twarzy. Czy kiedykolwiek słyszałeś o koreańskim wieloetapowym procesie oczyszczania? Olej z dzikiej róży jest najlepszym olejem na pierwszy krok, ponieważ ma niski wskaźnik komedogenności. Nałóż go w czystej postaci lub wymieszaj z sodą oczyszczoną.

#5 Olej z dzikiej róży poprawia koloryt skóry

Jeżeli Twoja cera jest skłonna do przebarwień, ten olej jest zdecydowanie dla Ciebie. Witaminy z grupy B pomogą ukoić podrażnienia, a witamina K wyeliminuje niechciany pigment.

#6 Olej ma działanie ściągające

Olej zawiera witaminę K, dlatego może zacieśnić pory i rozjaśnić policzki.

Mam nadzieję, że tak jak ja, pokochałeś ten olejek!

Jestem pewna, że i Tobie przyniesie poprawę i że dodasz go do swojej codziennej pielęgnacji.

Źródło: brightside.me | Fotografie: www.Instagram.com, www.Facebook.com | Miniatura wpisu: