Kategorie DłonieUrodaWłosy

Naturalne składniki pomagające w walce z wypadającymi włosami i łamliwymi paznokciami

Pewnie nie wiedziałeś, że problemy z gruczołami nadnerczy mogą wpływać na zdrowie włosów, paznokci, a nawet jakość snu.

Twoje nadnercza znajdują się w górnej części nerki i są gruczołami endokrynnymi. Te drobne elementy naszych organizmów są odpowiedzialne za uwalnianie kilku hormonów, takich jak steroidy i adrenalina.

Naturalne składniki pomagające w walce z wypadającymi włosami i łamliwymi paznokciami
https://goo.gl/images/zNkV5N

Znaczenie tych hormonów musi zostać podkreślone, ponieważ pomagają one również w regulowaniu ciśnienia krwi, odporności i tempa metabolizmu.

Twoje ciało jest lepiej przygotowane do radzenia sobie ze stresem dzięki działaniu hormonów uwalnianych przez nadnercza, dlatego każda przeszkoda w ich funkcjonowaniu może prowadzić do niezliczonych problemów zdrowotnych.

Możesz poprawić wygląd Twoich paznokci i sprawić, że włosy nie będą wypadać w nadmiernej ilości, dzięki domowej recepturze, zawierającej jedynie 5 naturalnych składników.

Naturalne składniki pomagające w walce z wypadającymi włosami i łamliwymi paznokciami
https://www.instagram.com/itworks_with_jamie79/

Oto, czego potrzebujesz i jak przygotować ten środek:

Składniki:

  • Naturalny miód
  • Natka pietruszki
  • Imbir
  • Brazylijskie orzechy
  • Rodzynki

Przygotowanie: 

  1. Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, jest rozdrobnienie suszonych liści pietruszki i orzechów brazylijskich w blenderze
  2. Następnie dodaj do mieszanki rodzynki, imbir i miód
  3. Zmiksuj całość, aż do uzyskania jednorodnej mieszanki

Dawkowanie:

Zużywaj dwie łyżki tego domowego, naturalnego środka każdego poranka, przed śniadaniem i na pusty żołądek. W ten sposób dostarczysz gruczołom nadnerczy potrzebnych do ich prawidłowego funkcjonowania składników.

Niedługo po rozpoczęciu kuracji zobaczysz i odczujesz zmiany w ciele. Jakość twojego snu poprawi się, włosy będą zdrowe i błyszczące, a paznokcie nie będą łamać się przy najdrobniejszych czynnościach. Wypróbuj recepturę już dziś!

Źródło: naturalcureshouse.com | Fotografie: naturalcureshouse.com | Miniatura wpisu: https://www.instagram.com/itworks_with_jamie79/