Wystarczy przez 8 minut wykonywać proste ćwiczenia. Po 30 dniach efekt będzie piorunujący!

Wcale nie musisz wydawać pieniędzy na karnet na siłownię, aby schudnąć. Nie ma juz wymówek, bo możesz ćwiczyć w domu! Lato zbliża się nieubłaganie i coraz mniej czasu pozostało do tego, aby zająć się swoim ciałem.

Gdy nadejdą ciepłe dni, swojego brzuszka nie ukryjesz pod szerokimi swetrami. Niestety… Ale, jeśli przez miesiąc będziesz codziennie ćwiczyć przez 8 minut możesz jeszcze sprawić, że Twoje ciało będzie jędrniejsze! Dzięki tym 12 prostym ćwiczeniom wszystko jest w Twoim zasięgu. Nie odkładaj tego na później, bo może być za późno. Wystarczy, że każdą czynność będziesz robić przez 30 sekund, po ćwiczeniu zrób dziesięć sekund przerwy. Szybko zobaczysz wyniki, jeśli zadbasz o systematyczność!

To ćwiczenie jest bardzo przydatne, ponieważ aktywuje wszystkie mięśnie. Już po tych trzydziestych sekundach poczujesz, jak Twoje ciało się rozluźnia.

To ćwiczenie wzmacnia uda, łydki i pośladki. Wchodź na krzesełko naprzemiennie jedną i drugą nogą. Możesz też wchodzenie zamienić na wskakiwanie!

Po prostu klasyka. Zwracaj uwagę na to, aby trzymać prosto plecy. Ćwiczenie to wpływa dobrze na triceps, klatkę piersiową, mięśnie brzucha i pleców.

Wystarczy, że oprzesz się o ścianę i ugniesz nogi tak, jakbyś siedział na niewidzialnym krześle. Dzięki takiej pozycji wzmacniasz uda.

Należy uważać na to, aby podczas opadania na podłogę nie robić tego zbyt szybko tylko powoli i uważnie. Głowa powinna być skierowana w stronę sufitu, a nie klatki piersiowej.

Przypominają się lekcje z podstawówki, prawda? Stopy rozstaw na szerokości ramion. Plecy trzymaj prosto i powoli zacznij robić przysiady. Ciężar opieraj na piętach. Super ćwiczenie dla nóg i brzucha.

Idealne dla tych, którzy chcą mięć płaski brzuch. Oprzyj swoje ciało na palcach i na przedramionach i spróbuj wytrzymać w takiej pozycji tak długo, jak to tylko możliwe.

Super ćwiczenie na triceps, klatkę piersiową, plecy i mięśnie brzucha. Zwykłe pompki w innym wydaniu, Gdy już będziesz mieć wyprostowane ręce, spróbuj jedną rękę podnieść do góry i odchylić ją w kierunku sufitu. Zmieniaj ręce.

Jeśli chcesz popracować nad pupą, udami i łydkami, to ćwiczenie jest dla Ciebie. Wypad do przodu musi być zrobiony tak, aby między nogą a podłożem był kąt 90 stopni. Wróć do pozycji wyjściowej i to samo zrób z drugą nogą.

Ustaw się tyłem do krzesełka, oprzyj się na nim od tyłu i obniżaj się, po czym podnoś do góry.