Zdrowy chłopak doznaje paraliżu po szczepieniu przeciwko HPV. Niedługo później umiera

Od momentu wprowadzenia, szczepionka przeciwko wirusowi HPV zyskała dużo negatywnych opinii, a nawet przydomek najbardziej “niebezpiecznej szczepionki”. Oczywiście owe pogłoski są poparte faktami, a wiele dzieci i młodych dorosłych zostało poszkodowanych przez skutki uboczne stosowania szczepionki. W tym przypadku doprowadziło to nawet do śmierci.

Udostępnij youtube.com

Colton Berrett zastał poważnie poszkodowany z powodu zastosowania szczepionki przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego. Skutki uboczne zastosowanego specyfiku doprowadziły również do jego przedwczesnej śmierci.

Udostępnij youtube.com

Historia Coltona zwróciła na siebie uwagę mediów, a on i jego rodzina skorzystali z tej okazji, aby uświadomić ludzi, z jakimi konsekwencjami wiąże się stosowanie tej szczepionki. Po jego śmierci wydano następujące oświadczenie:

Colton Berrett był aktywnym, poszukującym przygód, kochającym zabawę nastolatkiem. Uwielbiał szaleć na świeżym powietrzu, jeździł na motocrossie i spędzał dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Kilka lat temu otrzymał szczepionkę przeciwko HPV, która zmieniła jego życie na zawsze. Był hospitalizowany od miesięcy i otrzymywał stałą opiekę, aby pomóc normalnie funkcjonować. W wyniku zastosowania szczepionki doszło do zapalenia rdzenia kręgowego i paraliżu. Chłopak musiał od nowa nauczyć się chodzić, a także wykonywać codzienne czynności w zupełnie inny sposób, ponieważ nigdy nie odzyskał pełnej sprawności funkcjonowania płuc, szyi i prawego ramienia. Był podłączony do maszyny umożliwiającej wentylację płuc, która pomagała mu w oddychaniu każdego dnia.

Colton nie pozwolił, by ograniczenia spowodowane szczepionką nie pozwoliły mu cieszyć się życiem. Udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swoich doświadczeń i rozpowszechnił informacje o niebezpiecznych związanych ze szczepieniem przeciwko HPV.

Udostępnij youtube.com

Odbiorcami materiały stali się ludzie na całym świecie. Niestety spustoszenia, do jakich doszło w organizmie młodego chłopaka doprowadziły do jego nagłej śmierci.

Szczepionka przeciwko HPV, zwana Gardasil, była odpowiedzialna za wystąpienie skutków ubocznych u wielu dzieci. Szczepionka może powodować ciężkie obrażenia prowadzące do utraty przytomności i drgawek, które mogą trwale uszkodzić mózg. Gardasil zyskał taki rozgłos, że wielu lekarzy faktycznie odwraca się od pomysłu szczepienia. Jednym z nich jest dr Lucija Tomljenovic:

Gdy spojrzymy na niezależne badania, które nie są sponsorowane przez producentów szczepionek, pojawiają się wątpliwości. Kilka raportów dokumentuje stwardnienie rozsiane i zapalenie mózgu, obserwowane u odbiorców szczepionek. Fakt, że badania sponsorowane przez producentów nie identyfikują powstałych problemów z zastosowaniem szczepionki, niekoniecznie oznacza, że ​​jest ona bezpieczna.